O nas

Historia

Spółdzielnia powstała w roku 2014, z inicjatywy Magdaleny Chaszczyńskiej i stowarzyszenia na rzecz rozwoju osobowości dzieci Graal.

Fundusze na jej rozwój pozyskano z programu dedykowanego na stworzenie i rozwój Spółdzielni Socjalnych, operatorem był krakowski ROPS. Środki zostały przeznaczone na zakup maszyny do konfekcjonowania kosmetyków, w oparciu o którą Spółdzielnia rozpoczęła działalność.

Przez ostatnie 4 lata prężnie rozwijaliśmy się rozszerzając naszą ofertę usług oraz współpracując z wieloma znanymi markami kosmetyków, m.in. takimi jak PAESE, YASUMI, PIERRE RENE, Annabelle Minerals, ARKANA. Zdobyliśmy doświadczenie oraz uznanie na rynku branży konfekcyjnej. Zostaliśmy docenieni w wielu konkursach oraz posiadamy certyfikaty poświadczające naszą jakość jak i zaangażowanie społeczne.

W ramach współpracy z MOPS organizujemy prace społecznie użyteczne, angażujące osoby wykluczone z rynku pracy. Współpracujemy także z zespołem szkół w Nowej Hucie w celu integracji młodzieży z osobami z niepełnosprawnością w ramach prac wolontaryjnych.