References

We've been appreciated by many customers. Here are some of their testimonials:

Spółdzielnia Socjalna APACZE jest naszym partnerem w zakresie wielonakładowej produkcji saszetek z naszymi kosmetykami zarówno w kraju jak i za granicą. Wysoka jakość usług, terminowość, rzetelność oraz profesjonalizm to kluczowe cechy realizowanych projektów przez APACZE. Szczególnie ważnym aspektem dla Arkana Cosmetics jest wysoka elastyczność, otwartość i zrozumienie potrzeb naszych i naszych klientów. Z ogromną przyjemnością polecam Spółdzielnię Socjalną APACZE jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

Wojciech Pyzik, Prezes Arkana Cosmetics Sp.z.o.o SP.k.


Spółdzielnia Socjalne APACZE od roku 2016 wykonuje dla firmy Euphora konfekcję w saszetki produktów kosmetycznych takich jak podkłady oraz bazy pod makijaż. Przez cały czas trwania współpracy wszystkie zlecone zadania firmie APACZE takie jak konfekcjonowanie poszukiwanie laminatu wysokiej jakości czy nadrukowanie numerów partii i dat ważności wykonywano z należytą starannością. Dlatego nasza firma jest w pełni zadowolona z jakości usług Spółdzielni Socjalnej APACZE i poleca je jako kompetentną i rzetelną firmę wykonującą saszetkowanie.

Euphora Grzegorz Wnęk Spółka Jawna (Paese Cosmetics)


Z przyjemnością polecamy współpracę ze Spółdzielnią Socjalną APACZE. Spółdzielnia wykonuje dla nas regularne zamówienia polegające na konfekcjonowaniu suplementów diety do butelek wraz z etykietowaniem i pakowaniem do opakowań jednostkowych (do kilkunastu tysięcy miesięcznie). Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z wysokiej jakości, zaangażowania, terminowości oraz elastyczności w realizacji zleceń. Z całą pewnością rekomendujemy APACZE jako rzetelnego partnera

Jarosław Bulski, Prezes Zarządu Nelfarma Sp.z.o.o.